Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 20:05   #16
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Dla Ciebie stworzone sa wszystkie kolory ziemi: brązy, beże, także oliwkowe zielenie, mech, khaki. Tusz do rzęs:brązowy, nie czarny.
Najważniejsze :popracuj koniecznie nad kolorytem cery - do Twoich włosów pasuje przejrzysty, jasny podkład (efekt alabastrowej cery). Unikaj odcieni różowych i podkładów mocno kryjących, w ogóle wszelkich podkładów ciemnych,ciężkich i widocznych na twarzy.
Na tych ostatnich zdjęciach jesteś chyba opalona? Raczej nie opalaj się, pomyśl koniecznie o wysokim filtrze.
Co do inspiracji,poszukaj zdjęć Nicole Kidman z wcześniejszych lat (miała podobny kolor włosów).

Ja się wcale nie opalam to efekt wyjść z domu na spacery i tylko tyle, bo karnacja sama mocno się broni przed Słońcem i tyle tylko co troszkę mogę zbrązowieć od chodzenia po dworze..jeśli chodzi o tusz do rzęs to tak bardzo zakorzeniłam się w czarnym, że jakoś nie mam odwagi zacząć używać brązu, ale spróbuję się przekonać:P:P:P ogólnie używam jasnych podkładów albo po prostu zwykłego pudru w kamieniu też jasnego wręcz najjaśniejszego <ciemniejszy o ton tworzy efekt maski> skoro mówicie o zieleniach to dam się skusić i jak pobróbuję trochę to poproszę Was o ocenę ale najpierw muszę jakieś zakupić
Co do włosów to sobie odpuszczę..jak zacznę siwieć to wtedy będę coś kombinowaćdzięki za rady
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując