Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-12, 00:41   #18
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: pasemka na naturalne rude-doradźcie!!!

Moim zdaniem Naturalne Rude najlepiej prezentują się... naturalnie (i mówię to jako dumna Naturalna Ruda! jest nas mało, to dajmy się światu pocieszyć ).
Jeśli już koniecznie pasemka, to jaśniejsze ciut od naturalnych. Ale chyba lepiej odpuścić włosom te eksperymenty, zwłaszcza że same w sobie są piękne i wyróżniają Cie z tłumu.
Co do makijażu, to podziele się tym, co sama metodą prób i błędów odkryłam. Na oku wspaniale wyglądają brązy, oliwkowe zielenie, szarości, złoto i morela. Można kombinować z fioletami, ale ostrożnie (i wtedy dokładnie tuszować ewentualne sińce pod oczami). Podkład koniecznie beżowy, bez żadnych różowych pigmentów-to naprawdę diametralnie poprawia wygląd buźki u rudowłosych. W ogóle trzymać się raczej z dala od różów, szczególnie tych perłowych. Co do proponowanego wyżej brązowego tuszu-tu mam inne zdanie. Brązowy jest nijaki i pomniejsza oko. Proponuje trzymać się klasycznej czerni. Na ustach genialnie prezentuje się koralowa pomadka lub błyszczyk Jestem też ciekawa czerwieni, ale póki co ciągle nie mogę odnaleźć odpowiedniego odcienia...
Warto też troche kombinować, złamać niektóre zasady i pobawić się kolorem-jeśli lubisz odważny makeup
Ale mi się zrobił wywód... kurde.
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując