Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-20, 19:35   #2491
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja nie trzymam ich w pokrowcu, tylko musiały się zetrzeć w trakcie używania/malowania..

no, ale tylko szminki, to lekka przesada.. przecież w Polsce można wymieniać na błyszczyki a ja akurat szminek nie używam, tylko błyszczyki właśnie więc będę musiała wymienić w Polsce
To ostro malujesz
U nas można tylko na szminki. Nie na Slimshine, nie na nic innego.

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A ten róż cena niska ale to licytacja ??
http://www.allegro.pl/item776163865_...peach_6gr.html

Słuchajcie w pierwszym poście mamy listę sprawdzonych sprzedawców z allegro
czy możemy utworzyć taką sama ale dla ebay??
Powoli przymierzam się do rozpoczęcia zakupów na ebay ale nadal kiepsko rozpoznaję podróby

podróba, szminki Arden od 5,50
Róż wygląda ok, tylko to licytacja, więc pewnie cena będzie wyższa...

Wydaje mi się, że są jacyś podani w pierwszym poście, my-boo-kitty ma na pewno oryginały, no i sklepy internetowe...

Róż wygląda ok, tylko to licytacja, więc pewnie cena będzie wyższa...

Co do wymian Back2MAC, wiem, że sprawa wygląda inaczej od stanu do stanu (jeśli chodzi o USA) i zależy też od tego, czy wymiana następuje w sklepie-salonie, czy w sklepie sprzedającym MACa i inne rzeczy. W tych ostatnich można wymieniać tylko szminki, w samodzielnych MACach w niektórych salonach (pewnie ustalają to jak chcą) można wymieniać opakowania i na cienie, i na błyszczyki, i na szminki. To zależy też od kraju. Chyba w Australii (nie jestem pewna, gdzieś mi to kiedyś wpadło w oko) można wymieniać tylko na błyszczyki...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora