Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 23:01   #4194
XO Bunny XO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 277
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Klient nasz pan to się z wami zgodzę, ale bez przesady...
Ja robię tak, że zawsze na wstępie pytam co robimy-jak zdobimy i jeśli klientka wymyśli coś paskudnego podczas całego piłowanka próbuję ją od tego odwieść. Udaje się w 99%. Tylko trzeba umieć argumentować- nie że będzie brzydko i już, tylko prbędzie niezbyt ładnie ponieważ... np. osty french poszerza płytkę optycznie. A robić jak klientka zechce i iść na łatwiznę to każdy potrafi. Poza tym jak ktoś naszej klientce potem powie a kto ci takie łopaty zrobił z prostym paskiem? to nas będzie obwiniać, a nie siebie
To my jesteśmy stylistkami i to my mamy wyobraźnię i gust, więc do nas należy cały artyzm zdobienia.

Do XO Bunny... ACZKOLWIEK pisze się razem. Nie dość że nadużywasz tego wyrazu to jeszcze piszesz niepoprawnie .
pisałam i bede pisać to osobno ^^ acz kolwiek prosty french nie oznacza łopat od tego zacznijmy fakt nie jest poprawny ale nie bede dyskryminowac ludzi jesli cos bedzie totalnie debilnym pomyslem i nic nie bedzie do siebie pasowac to wtedy odradze i zaproponuje cos innego ;] proste
__________________
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć...
XO Bunny XO jest offline Zgłoś do moderatora