Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 16:21   #3778
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kamil, witaj z powrotem

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eee brokacików to ja nie za bardzo, raczej uwielbiam takie satynowe wykończenia jakie daje Satyna albo Patina albo właśnie Vanilka czy Lily
ale to nie taki brokat brokat.. tylko taki delikatne jakby brokacikowe rozświetlenie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Kamil - myślisz że 210 czyli zwykłak do eyelinera MACowy dużo się będzie różniłod Sephorowego??
ja nie Kamil ale mam 210 i tylko nim nakładam fluidline'a.. wcześniej używałam tego skośnego 263, ale krechy wychodziły czasem bardzo grube i nienaturalne.. a 210 można to stopniować jak się chce.. jak dla mnie idealny.. wystarczająco cienki, żeby zrobić cieniutką kreseczkę.. ale i odpowiednio zagęszczony, żeby ją pogrubić..

miałam wczoraj wypadek MACowy.. przenosiłam swoje paletki cieniowe na stolik z komody, na której obecnie mieszkają i wysunęły mi się z ręki i posypały się wszystkie na ziemię fioletowa paletka się rozsypała, to znaczy wyleciały z niej prawie wszystkie cienie i moja sprasowanka Deep Purple rozsypała się na kawałki

a potem na dokładkę jak nakładałam paint pota w łazience, to wpadł mi do zlewu i każde jego brzęknięcie spowodowane uderzaniem o zlew przyspieszało bicie mojego serca ale na szczęście przeżył
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora