Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-01, 13:14   #34
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Ja też dziękuję losowi, że przywjało mnie na wątek "Do Filtromaniaczek" i w porę sie opamiętałam. Inaczej dalej smażyłabym się na plaży z filtrem kolastyna spf25, a na twarz nazłozyłabym warswe mniejsza niż ziarnko gorchu I oczywiscie dziękuje wszystkim Filtromaniaczkom, które podawały konkretne artykuły i cały czas pisały o szkodliwosci promieniowania. Bez Was nigdy bym sie nie przekonała

Zawsze, zawsze, zawsze wszyscy zazdroscili mi mojej opalenizny, w pół dnia opalam się na brąz i wyglądam jak cyganka. Chwalili, chwalili, bo to przeciez takie ładne i zdrorowo wygląda No to teraz się rozczarują Boże, obym nie musiała płacić w w przyszłości za to Rok temu przez tydzień jak byłam nad morzem leżałam cały czas plackiem. Tylko do wody, żeby bardziej "wzięło"

Jak oglądałam sobie zdjęcia z dzieciństwa, to w środku zimy wyglądałam jakbym własnie z karaibów wróciła Nie wiem, czy miałam aż tak ciemna karnacje, czy tak dużo siedziałam na słońcu...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując