Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-16, 17:20   #2556
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Co do bladego ciała, ja nie uważam aby było nieatrakcyje, o ile nie jest ... sine. Ja niestety mam dość delikatną skórę i prześwitują przez nią żyły, a całość nabiera takiego sino - ziemistego koloru. Kiedy się opalę (po przeżyciu najpierw fazy spalenia i złażenia skóry; bo tak reaguję na intensywne słońce) zyskuję odcień takiej brudnej żółci z brzoskwiniowymi tonami. Tak, jakbym była niedomyta Więc wolę jednak swoją bladość i siność od tej dziwnej, nieświeżej barwy
ja niestety też mam problem z sinieniem. z tym że u mnie jest tak, ze gdy jest tylko trochę chłodniej, kończyny mi sinieją: stają się fioletowe w takie białe placki a sińce na nogach robią mi się od byle dotknięcia może to przez anemię?
sińce pod oczami mam zawsze i od zawsze (smarowałam różnymi kremami, niewiele dały), ale od czego są podkłady i korektory?
a niebieskie, widoczne żyłki mi sie nawet podobają
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Mnie się podobają zarówno blade ciała (nie sine), jak i te naturalnie ciemne. Moja rozpiętość gustów powala.
mi też (tylko jak nie są za chude). lubię ciemną karnację, ale nie dążę do uzyskania takowej... nie opłaca się

ten podkład Oriflame (ktoś podał linka) rzeczywiście wydaje się być jaśniutki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-16 o 17:21
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora