Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 13:49   #848
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
rety, beets, zapomniałam o jeszcze jednej! Już tu kiedyś komuś polecałam - kupiłam swojej antykosmetycznej kolezance kredkę do szybkiego makijażu - ona tylko własnie oko kredką objeżdża, maskara i gotowe - i kochana moja Estee Lauder (ale z tej serii Double Wear) to ma takie kredki, że ja jej po testowaniu z ręki zmyć nie mogłam!
nie sprawdzałam jak wygląda czarna - w sensie czy jest bardzo czarna - ale trwałość ma naprawdę porażającą
Beets, byłam dzisiaj w Marionnaudzie i specjalnie dla Ciebie wypróbowałam tą kredkę. Co prawda czarnej nie mieli, tylko jakąś bordową. Gdy na linii wodnej namalowałam sobie nią kreskę i chciałam zaraz wytrzeć, bo koszmarnie z tym bordowym okiem wyglądałam, nie dało rady! Trzyma jak diabli Chodzę teraz tak z jednym okiem jakby zaczerwienionym Nie wiem jak czarny kolor będzie się prezentował, czy jest wystarczająco wyraźny, ale co do trzymania się skóry, to rewelka! Normalnie kupię sobie taką I jeszcze spróbowałam Khol Guerlaina. Tym razem na ręce I też jest bardzo trwały. Pocieram go palcem i jedynie nieznacznie zaczyna schodzić. Też mam apetyt na ten kałamarzyk. A tak wogóle to chyba coraz mniej podoba mi się HB Początkowy zachwyt jakby się ulotnił Do mojej cery chyba jednak się nie nadaje Jutro jeszcze raz spróbuję i jak coś może się ktoś wymieni, albo sprzedam go na Allegro
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora