Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-30, 14:23   #1694
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja już 4 kilo jestem lżejsza, mialam schudnac tyle w miesiąc, ale poszlo w 2 tygodnie, bo jeszcze dużo spacerowalam ostatnio w tym upale, jeszcze mi zostalo 6 kg do zrzucenia, a wcale sie nie katuje, jem po prostu najzdrowiej jak to możliwe i unikam smażonego tluszczu, same chude rzeczy gotowane lub surowe, dużo przetworów mlecznych oczywista wszystko bez cukru, unikam potraw mącznych i zbożowych, tzn one są też ważne, ale jak najmniej, tak więc zachęcam bardzo.
Ja tez noszę soczewki od 10 lat, byle co mi oczy podraźnia, teraz zużywam ostatnie opakowanie i jazda do okulisty, żeby mi okulary przepisal, bo już z soczewkami jest coraz gorzej. Oczy mam przez nie mega wrazliwe. Slyszalam, że co kilka lat powinno się odstawić soczewki na minimum rok czasu
Ładnie Ci poszła waga w dół, gratuluję
Smażonego jem mało, bo dostałam w prezencie ślubnym grilla elektrycznego Warzywa i owoce pochłaniam w ilosciach ogromnych, bo lubię, podobnie jak różne mleczne i mlekopodobne Niestety uwielbiam też makarony, pieczywko i dobry ser do dobrego wina
I to niestety widać.. to i siedzący tryb pracy...
Na razie chodzę na fitness (dzięki gruponowi się w końcu zmobilizowałam) i od tygodnia próbuję rozpisać dietę - wiem, ze jeśli rozpiszę i zrobię odpowiednie zakupy, to zjem co powinnam - nie rozpiszę, zjem co się napatoczy - bułeczki, bagietki, seeeer...

Co do szkieł - noszę kontakty ponad dziesięć lat...ze dwanaście już będzie. Przerw nie robiłam, poza wspomnianym zapaleniem i jeszcze jedną infekcją spowodowaną muszką, która mi wpadła, problemów nie mam, a oczy raczej z tych wrażliwych. Może u Ciebie to kwestia soczewek albo nie dobranych kropli nawilżających albo płynu - na początku miałam zły płyn i uczulenie jak ta lala

A w temacie Doszły do mnie mydełka wygrane w konkursie Lawendowej Farmy - Czerwony Witrażyk i Mydło Kleopatry. Pierwsze wrażenie - całe biuro pachnie lawendą (oba mają dodany ten olejek), drugie wrażenie - są śliczne Jak dotrę do domu, spróbuję obfocić - te i wcześniejsze - a potem to już tylko testowanie zostanie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora