Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 16:43   #4878
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Brązowowłose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem szamponetki w ruch

Dzisiaj popsikałam włosy Joanną, no i jeśli nie jest to złudzenie po całości przebija mi w końcu czekoladka
Ale dalej są ciemne ;p
Jak będą mnie drażnić odrosty, wezmę się za szamponetki i już.
A jak kolor mi się wypuka, tak abym mogła zafarbować włosy Ciemnym brązowym blondem w tedy to zrobię
Sądzę, że i tak nie szybciej to nastąpi niż za jakieś 2 mące
Ja też nie od razu widziałam efekty :P

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
kurcze, otworzyli u mnie rossmanna i lipa...
pokusa mnie będzie brała za każdym razem jak tam wejdę... a obok półek z farbami nie potrafię przejść obojętnie... chyba się już na maxa uzależniłam

ale dziewczyny hamujcie mnie i mi przypominajcie ze mix joanny czeka na mnie w szafce... liczę na Was
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja mam Rossmanna, Naturę, pełno budek na bazarku, do tego te długie półki w marketach... Mąż już nie lubi chodzić na zakupy ze mną bo pierwsze co odwiedzam to farby
Swoją drogą Rossmann uzależnia. Wiem coś o tym, bo jak raz dziennie tam nie wejdę to chodzę jak narwana. A jak walną promocję...
To ja chyba jestem jakaś dziwna, po drugiej stronie ulicy mam rossmanna, a jestem tam raz na 2- 3 tygodnie Za to do natury mam dość daleko, ogólnie byłam w niej 2- 3 razy w życiu, przynajmniej u mnie jest zupełnie inny asortyment niż w rossmannie, mogłabym oglądać godzinami
Elph jest offline Zgłoś do moderatora