Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 16:02   #2288
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A wiecie o czym ja pomyślałam?
Ok są 2 wątki apropo BB ale może warto by założyć 3?
Ja tamten wątek mogę prowadzić
Będą tam WYŁĄCZNIE posty kto co bierze itp a tutaj możemy dalej rozmyślać który BB rozebrać, co z pielęgnacji itp Będzie Ani i Agabil łatwiej No i Ania w szczególności zaoszczędzi trochę czasu jak nie będzie musiała wertować tylu stron, żeby wpisać w arkusz


Ania i Aga co o tym myślicie?
Jak dla mnie jeden wystarczy, nie lubię latać po różnych wątkach.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Uwaga! Będzie kuszenie

Dziewczyny ma któraś ochotę na krem do rąk?

Duuużo tego na eBayu, wstępnie myślałam o:
Innisfree Seasons Of Green Tea Hand Cream
Skinfood Skin Food Cherry Milk Soft Hand Essence 150ml
lub
Skinfood Skin Food Gold Apple Hand Balm 50g

ale jestem otwarta na inne propozycje.
Ta esencja Skinfood zapowiada się się ciekawie


Nie ma jakiejś nowej maseczki w planach rozbiórkowych? Mam chyba 7 różnych ale jeszcze bym coś potestowała
Ja wszystkie maseczki chętnie Tylko trzeba czegoś poszukać. Sama potrzebuję czegoś ratującego moją skórę w zimie.

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Jako, że lubię pomagać to spisałam kto ile chce tego Twojego bb kremu Aniu, tak więc:

Christian Gio Paris Super BB Cream 60 ml SPF40PA++

jamapi – x ml (?)
SzatAnka71 – 5ml
wiolusia00 – 10ml
evek - x ml (?)
Kayako – 3 ml
anka1892 – 3-5ml
PiegiNaNosie – 5ml
wnika – 5ml

edit: Zygmus piszesz, że ten krem to taniocha za kilkanaście złotych, a ja widzę na ebayu cenę ok. 42zł, czyli pewnie Tobie się udało dorwać krem na licytacji, tak? ;>

mam nadzieję, że i nam udostępnisz ten skład
Na licytacji

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Zygmusiu, dostalam paczuszkę. Dzięki wielkie!
Ależ to wszystko pancernie popakowane bylo Tylko nie wiem, czy przeoczylas, ale nie mam próbeczek z tych do oddania (Skin food i serum T) ale to nic Jeszcze raz dziękuję

Od razu polecialam wybróbować Kumano. Wow, faktycznie podczas mycia i pomyciu skóra jest taka "tępa" w dotyku. A maska Innisfree pachnie mi drożdżami xD
Próbki leżą, polecą z kolejną przesyłką. Był problem z kartką na której zapisywałam co kto wybrał, ale już się odnalazła.

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
To tak jak ja, po poście u Idalia bloguje choć żółtawy ale efekt fajny

Skład typowy dla takich kosmetyków, nic się nie wyróżnia poza talkiem, a tak to główne składniki to woda, gliceryna, zresztą proszę bardzo (nie sądziłam, że będzie takie duże zaiteresowanie ):
Skład: Purified water, Titanium oxide, Glycerine, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Isopropyl Myristate, Mineral oil, Polyglyceryl-4 Isostearate / Cetyl Dimethicone Copolyol, Hexyl Chloride, other siloxane cycle*/cycle hexa siloxane, Talc, Dimethicone, Stearic Acid, Sodium Chloride, Wax, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polikwaternium-10, Aloe Vera Extract, Hydrolyzed Collagen, Arbutin, Triethanolamine, Magnesium Aluminum Silicate, Methylparaben, Propylparaben, Yellow iron oxide, Hematite iron oxide**, Black iron oxide, Fragrance
* nie mam pojęcia o jaki związek chodzi, ale tak wynika z dosłownego tłumaczenia
**hematite iron oxide (hematyt, tlenek żelaza III – o czerwonej barwie)


Typowy dla BB kremów, choć mało ma w sobie tych czarodziejskich koreańskich składników, poza tym to parabeny, kopolimery, dimethicone itp. wszystko to można znaleźć chociażby w Revlon'ie Colorstay

TALK TALK TALK

Z ciekawości sprawdzę też Elemonga, nie mam więcej BB kremów (opakowań), więc to tyle. Zresztą zawsze staram się sprawdzać skład każdego kosmetyku do pielęgnacji.
Chyba założę na ten temat bloga, by każdy mógł sobie go sprawdzić (tych które mam). Pora działać a nie tylko snuć plany. Sorry za mega OT
edit: na pierwszy rzut oka w Elemongu nie ma przynajmniej talku
Dzięki
Widziałam właśnie wczoraj, że ma chyba talk...
Mam krem na twarzy od rana, jeszcze nic mi nie jest

Mogę podesłać Ci zdjęcia opakowań kremów, które mają tylko krzaczki W wolnej chwili sobie potłumaczysz
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora