Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-03, 12:00   #389
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Normalnym
Ale to bardzo głupie myśli... to nie Twoja wina, jeśli już to wasza, ale to nie ty masz drugą Pannę Poza tym nie traktuj tego w kategoriach "wina i kara" - z tego co piszesz rozstanie było mądrym posunięciem - on Cię nie kocha, jesteście ze sobą m.in. z przyzwyczajenia, nie czujecie się razem dobrze. Kochana, bycie że sobą na siłę, jest bez sensu!
A tak w ogóle, to żaden facet nie jest idealny... tak z definicji

Zrób sobie dobrą kawkę, zjedz coś z czekolada (poprawia humor) i powtarzaj sobie: jestem mądra, fajna i śliczna, a jeśli ktoś tego nie widzi, to jego problem, nie mój
dokładnie, nie ma ideałów.
Zuzia taka myśl to na pewno chwilowy błąd w systemie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Widziałyście?! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...l_wypadek.html

W pytaniu na śniadanie właśnie powiedzieli, że w poniedziałek będzie temat "Spać w staniku czy nie" Chyba nas czytają
straszna historia
a z tymi stanikami to widać jesteśmy na czasie albo faktycznie nawet kreujemy modę na rozmawianie na pewne tematy

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Zuza, pogadaj, pogadaj, dobrze Ci to zrobi
Myśleć pewnie szybko nie przestaniesz, ale fajnie, że chcesz
Czasami nie trzeba konkretnej rzeczy do czepienia - czasami po prostu przestaje "iskrzyć" i niestety co byś nie robiła, nie chce znowu zaskoczyć... wtedy lepiej się rozstać w przyjaźni, niż na siłę ciągnąć coś co w efekcie prowadziłoby do obustronnej frustracji (a w konsekwencji niepotrzebnych kłótni).


Różne różności - książki generalnie Jakiś czas temu kolega mnie zapytał ile czytam, to powiedziałam, że dużo, ale jak się zaczął dopytywać co to jest dużo, to postanowiłam sobie licznik założyć
Swoją drogą licznik jest nieaktualny (już zmieniam), bo zapominam cyferki zmieniać... a wczoraj znowu byłam w bibliotece
ja tez uważam, że w życiu nie chodzi o to żeby robić coś na siłę.


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że będzie lepiej.

A my byliśmy wczoraj z Tomciem u dentysty. Wszysko jest tak, jak powinno być. Z małym wyjątkiem, że znów moje maleństwo robi wszystko na raz i wychodzą cztery zęby na raz - dolne dwójki i czwórki I to jest prawidłowa kolejność, trójki wychodzą później. Szok. Teraz już wiem też dlaczego płacze przez sen. Takie intensywne ząbkowanie bardzo boli Najważniejsze, że jest zdrowy

Chcę Wam jeszcze raz podziękować za miłe słowa i wsparcie
zdrowy synuś, szczęśliwa mama szczęśliwe wizażanki.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
haha zgadza się
A to już lecę dopytać na pw
jakie PW? my tez chcemy usłyszeć jakie dobre ksiażki czyta vea

jeżeli już wchodzimy na temat książek
To ja polecam Służące, na podstawie której nakręcono film o tym samym tytule ( ostatnio leciał w kinach)
Książka porusza drażliwy temat dyskryminacji rasowej w południowych stanach USA w latach chyba 60.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-02-03 o 12:06
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora