Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 13:59   #844
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dokladnie
szkoda scinac, a jednak najlatwiej sciac, zeby wracac do naturalek, latwiej zapuszczac i w ogole lepiej jak tych farbowancow jest coraz mniej

Nojo, ja wczoraj wieczorem przed myciem mialam na wlosach maske Twojego przepisu, a zaraz bede miec z powrotem tluste wlosy bo macam i macam sa takie cudowne miekkie, ze szok dziekuje, ze podalas nam ten przepis! ta maska wejdzie u mnie w pielegnacje wlosow
no problemo

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

a jak sprawdzic ten poziom? wg rozpiski znalezionej w googlach mam 8, ale zdjęcia tam nie ma i nie jestem w stanie ich porownać. Dodaje moje dzisiejsze odrosty i jak możecie powiedzcie czy to ciemny sredni czy może jak moja mama twierdzi jasny blond, bo ja sama nie umiem tego określic. Rudych farbowańców coraz mniej bo podciełam wczoraj końcóweczki tak pół cm a poza tym dalej twierdzę, że maska z drożdży wymyła mi sporo henny. P.S. pół roku mija mi jednak 23 marca(teściowa mi przypomniała, że robiłyśmy wtedy razem, tyle tego farbowania było ze o jednym zapomniałam), więc nie muszę się martwić że mam takie male odrostymają czas. Już nawet teściową skatowałam wywodami o włosach hihihi, ale to dobrze bo mnie z błedu wyprowadziła.

Edytowane przez 201604130914
Czas edycji: 2012-03-06 o 18:54
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora