Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 07:50   #4107
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
madara - zapytałam o jej datę ważności i odpowiedzi nie otrzymałam, ale jeśli miałaby tylko pół roku do końca to raczej bym sie nie skusiła, no chyba, że trzeba ją zużyć w przeciągu 6 m-cy...w sumie...opakowanie wydaje się być typu airless...myślę, że można troszkę dłużej używać...sama nie wiem co zrobić, nie chciałabym mamie bubla kupować

AO Luksusowa odżywka rumiankowa zwiększająca objętość - jestem po pierwszym użyciu...i pod wielkim wrażeniem żadna naturalna odżywka nie wygładziła tak moich włosów, nie zauważyłam by dodała włosom jakiejkolwiek objętości, ale też jej nie odebrała tak jak niektóre jmo, po tym jednym razie dała baaardzo fajny efekt, na szczęście próbka wystarczy jeszcze na kolejną aplikację - jeśli efekt się powtórzy to przygotuję dla niej godne miejsce w mojej łazience

aaaa...okazało się, że w szufladzie zawieruszyła się jeszcze próbka odżywki cytrusowej jmo...może jeszcze odkryję swój włosowy hit jmo

zbijanie w strąki - hmmm...sama nie wiem jak to opisać, więc chyba Cię zacytuję - są to właśnie takie suche kołtuniki, które trudno rozczesać... masz na nie jakiś patent?
tak przypuszczałam, że ao to bedzie to
Powiem Ci szczerze, że im dłużej używam tej odżywki tym efekt zwiekszenia objętości jest bardziej zauważalny. Nie jest to jakiś ogromny przyrost objętości, ale jednak włosy wyglądają na grubsze a najbardziej widze to następnego dnia, bo włosy są mniej klapnięte niż zwykle. Musisz jeszcze koniecznie gpb i różaną wypróbować!
Mi na kołtuny najbardziej tangle teezer pomaga a szczotki i grzebień do włosów mam bambusowe - olivia garden, są na all.
I jeszcze co do kołtunów - zwróć uwagę, czy przypadkiem myjąc włosy nie masujesz głowy dłońmi - ja tak robiłam (czasami wciąż robię - siła przyzwyczajenia.....) i niestety dzięki temu powstają przepiękne kołtuny spróbuj myć włosy samymi palcami nie dotykając włosów dłońmi ja też mam zawsze pod ręką lekką odżywke bez spłukiwania - logona ułatwiająca rozczesywanie świetnie się tu sprawdza. Jak widzę, że kołtunik jest to funduję mu 1-2 psiki sprayu i po kłopocie

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Często dziewczyny z rozszerzonymi naczynkami pytają o krem - TU coś odpowiedniego. Jak Młoda pokończy swoje kremy to chyba jej kupię


Nie dostane ostatniej przesyłki z iherba - coś tam sie nie mogli zebrać z wysłaniem więc anulowałam, bo mi sie znudziło czekać.
Ale nie ma tego złego zamówiłam sobie wczoraj troszke inny zestaw, bo w międzyczasie policzyłam swoje wszystkie toniki do twarzy i specyfiki do mycia ryjka i troche zmodyfikowałam listę zakupową Tak więc czekanie na paczke z iherba odliczam na nowo!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora