Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 14:21   #121
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Hmm, nie wiem, czy się dobrze rozumiemy.
Olej chciałam przytrzymać godzinę, potem umyć włosy szamponem, a na to żel z maską i kilkoma kroplami olejku. Po 40 minutach spłukać bez szamponu i dowalić maskę z tonerem.
Próbowałam kilka razy dawać olej na koniec, w sensie: po umyciu i zmyciu maski, na wilgotne włosy - jeśli o tym mówisz - ale efekt był... łoj. Loki zdefiniowane "na mokrą włoszkę", a następnego dnia oklapłe i lekko woniejące tym olejkiem, krótko mówiąc - za duża dawka, co jest o tyle dziwne, że to było kilka kropel.

Czytałam gdzieś w ogóle, że przy mocno porowatych włosach niektóre oleje nie służą najlepiej, może jestem tym przypadkiem?

+ ufff, nawet nie wiecie, jaka to ulga, kiedy ktoś naprawdę chce pomóc tak, żebym się mogła cieszyć i kolorem i zdrowymi włosami, a nie ordynuje zakaz farbowania jako jedyny środek^^
Nie, nie to miałam na myśli. Ja jak nakładam olej na włosy i potem go nie zmywam szamponem, to też mam strąki. Chodziło mi o to, żebyś naolejowała włosy jak zwykle, ALE najpierw położyła na nie odżywkę.
Ja robię tak: włosy suche, na to odżywka i na to jeszcze olej. Trzymam sobie ile chcę (najczęściej całą noc) a potem myję szamponem.
Więc połóż sobie najpierw odżywkę i na to olej, potrzymaj godzinkę - tak jak piszesz - umyj szamponem. Efekt będzie sto razy lepszy
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora