Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 11:10   #1587
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No właśnie nie bardzo Nie mam kasy żeby iść prywatnie, zresztą w tym miesiącu jeszcze okulista mnie czeka i zakup okularów No chyba że zadzwonię jutro na recepcję i może jakoś mnie przepiszą szybciej, jak powiem że nie mogę spać po nocach i bez tabletki przeciwbólowej nie zasnę Mama tż mi właśnie przywiozła ketonal, moje jedyne wybawienie żeby normalnie spać A tak w ogóle to zauważyłam że przy 3-4 zębach co są obok tego z dziurą mam trochę spuchnięte dziąsła, takie bardziej czerwone, a dzisiaj ten ból mi zaczął promieniować już nawet na ucho Ale ostatnio tak było że ząb mnie bolał, i potem był tydzień przerwy i nagle znowu Będzie lipnie jeśli mnie nie przepiszą chociaż na marzec, no ale zobaczymy czy się uda
Kochana nie wiem jak tam jest u Ciebie w przychodni,ale lepiej nie dzwoń tylko leć, wybłagaj,żeby ktoś Cię przyjął, bo bardzo Cię boli, powinno się udać rejestratorki też mają serce i jak ktoś ich mocno prosi to ulegają, a przez tel łatwo kogoś spławić a jak nie to obleć gabinety na nfz u siebie, gdzieś Cię na pewno wezmą i to jak najszybciej, bo jak masz czerwone czyli obrzęk to pewnie masz stan zapalny i nie zdziw się jak dostaniesz antybiotyk i nic Ci nawet z zębem nie zrobią, bo będą czekać aż Ci to zejdzie.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora