Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:09   #1044
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
No to super, że tak szybko! Ja musiałam dopłacać żeby mi w expressowym tempie przyszło I próbek żadnych też nie dostałam Udało Ci się Brałaś od tego samego sprzedawcy co ja?
No to sukcesywnej kuracji, trzymam kciuki Możesz cyknąć zdjęcie przed kuracją i tak miesiąc po? Więcej dowodów będzie
Też mam dużo próbek a nie mam kiedy tego testować I na razie czasu na to nie będzie A co za balsam do ciała? Poka, poka
brałam od cityshop80 miał najtaniej
balsam do ciała to chyba w ogóle peeling wieczorem sprawdzę co to i dam znać - wydaje mi się, że z Etude House.

A Tanaka mam nadzieję, że pomoże zrobię fotki, nie ma sprawy póki co pierwsze wrażenia mam takie, że nie podoba mi się konsystencja, dodatkowo zaczęła mi sie ważyć na twarzy może dałam za grubą warstwę czy coś. Też tak miałaś?

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40560523]Który to dokładnie kosmetyk ten Tanaka? Wpisałam w ebay'a, ale wyszukało mi kilka.
Mam jeszcze pytanie: Czy badałaś sobie hormony? U mnie jakiś czas temu też zaczęły się dziać nieciekawe rzeczy na brodzie, choć wcześniej nie miałam z tym problemu. Zaczęło się jakoś niecałe 2 lata temu, później mi przeszło na parę miesięcy i teraz znowu mi się pojawia (choć troche "lepsze" objawy- jeśli tak można to nazwać). Planowałam wybrać się do lekarza zbadać hormony (czytałam na jakimś wątku, że to może być powodem), ale kiedy to ustało na parę miesięcy (niemal pół roku w sumie), to olałam sprawę. Tym bardziej, że po pół roku wyszły 2-3 gule i znowu zniknęło na 3 miesiące...I teraz znowu się pojawiają, od lutego. Nie zmieniałam pielęgnacji. Nawet raczej lepiej jadam, niż te niecałe 2 lata temu, mniej się denerwuję Także nie wiem, co może być powodem.
Wybacz zawracanie dupki, ale zainteresowało mnie, jak napisałaś, że tylko na brodzie masz problem [/QUOTE]


Bio-Essence Tanaka White Ultimate Whitening & All spots Fading Cream

zmiany tylko na brodzie i w okolicach ust - ogólnie dolna partia twarzy, występują przy trądziku hormonalnym. Przynajmniej taka jest definicja dermatologa. Ale ja np (mam ten sam problem) miałam badane hormony i wszystko jest ok.
Czy bierzesz antykoncepcje? Często jest tak, że jeżeli leci się już od okresu dojrzewania na pigułkach to ma się ładną cerę, unikasz trądziku etc, a potem przy odstawieniu cera się rozregulowuje i nagle zaczynasz walczyć z pryszczami. Jestem tego żywym przykładem

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uzywala ktoras z Was Skin79 sue cream? zuzylam probke ale wystarczyla mi tylko na 3uzycia i pierwsze wrazenia calkiem ok. Ale poznalabym opinie kogos kto dluzej go uzywal
ja mam mini słoiczek 15 ml - narazie tylko wąchałam i podoba mi się, że w przeciwieństwie do mizona watermax nie zajeżdża alkoholem. Ale niestety w najbliższym czasie testować nie będę, najpierw wybielanie
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora