Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-03, 12:44   #1664
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Kachula a ty jaki masz kolor naturalny?

Bo ja mam blond i mi poziom 5 wychodzi strasznie jasno. Zastanawiam się więc czy naturalny kolor nie ma tu znaczenia?
Mój kolor to obecny na głowie Mam taki sam co po ostatniej farbie. Ciemny popielaty blond/jasny brąz bo on tak dziwnie wygląda. Ogólnie poziom 6.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Pokaż wiadomość
No właśnie nie chciałam znowu drogeryjnymi farbować, ale coś mnie naszło bo zależało mi na szybkim pofarbowaniu a fryzjerka nie miała czasu i widzę teraz, że nie warto jednak już wracać do tego Castinga ;p kiedyś farbowałam czarnym i starczyło raz na miesiąc-półtora, ten brąz się jakoś szybko wymywa.
Ale idę do fryzjera w czwartek i zrobię Matrixem jeszcze naturą, bo końce chyba dalej są ciepłe. Najwyżej jak stwierdzę że nie dorównuje 5 do długości to następnym razem spróbuję ciemniej. A jak nie to w końcu 5AV na które się czaję Kosztuje mnie to tylko 40zł a jak ma być na dłużej niż po tych drogeryjnych to warto. Choć po dekoloryzacji też miałam 5.0 nałożone a widziałyście na zdjęciach że nieciekawie to wyglądało, nierówno, też dużo jaśniejsza góra od dołu. Sorki że truję i tym razem posłucham
A ja ci polecam Inebryę na bardzo długi czas siedzenia na włosach ( patrząc po mamie). Jeśli chcesz jednak Matrix to też ładnie wychodzi i nawet się trzyma ale wymycie będzie widać ale dopiero po miesiącu.
Cytat:
Napisane przez anusiazg Pokaż wiadomość

a taki kolor wiecie jak uzyskać? To też będzie poziom 5?
Poziom 4 jak dla mnie. Ale na Twoje już ciemne dość włosy to bym 5 kładła.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora