Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-15, 15:02   #3210
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kurczę no nie wiem..... jak patrzę na swoje obecne odrosty to wydaje mi się że są na poziomie 6 na bank ... podobne do Twoich
no nic ... poszukam jakiś innych zdjęć, naturalne to miałam 15 lat temu także będzie ciężko
Jak masz jakieś rękawiczki lateksowe to zawsze możesz w nich spróbowac obrać
Możesz mieć teraz na takim poziomie, ale jeśli mają taką tendencję do rozjaśniania to farba i tak wygląda jaśniej u ciebie.
Moje mają taki mysi kolor już gdzieś od zerówki / podstawówki, bardzo szybko mi ściemniały z prawie platyny jak miałam ze 2 lata.

A rękawiczki to mi nie potrzebne, bo mam na paluchu plastra, więc rana się nie zabrudzi. Problemem jest to, że zaostrzyłam za bardzo ten pieruński nóż i dość głęboko przecięłam palec - dziad boli przy najmniejszym nacisku na opuszek
Będę burżujsko wyglądać krojąc grzyby na desce do krojenia, a nie w ręku

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któras mi doradzi czym mam zafarbowac wlosy chce po prostu średni trwały brąz taki chłodny szarawy, srebrny i znalazłam coś takiego w goldwell tylko nie wiem który poziom 6bp czy 5 bp jest to wyrafinowany perłowy. czy jak użyje 6 nie bedzie za jasno ?a 5 znów nie zbyt ciemna?
Co masz na głowie teraz - jaki poziom i najlepiej też odcień? Jaki kolor mają ewentualne odrosty? Tendencja do żółtka, czy rudzenia jest?
Najlepiej pokaż zdjęcia swoich włosów w naturalnym świetle dziennym i tego co chcesz mieć na głowie. Wtedy doradzimy lepiej, bo takie "chciałabym to i tamto" to ekstremalna zgadywanka ze zbyt dużą liczbą niewiadomych

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Pewnie poszła, a teraz jest zajęta farbowaniem
A jak skończy to wpadnie i zastrzeli nas jakimś blondem
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora