Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z Czerwonego na .... blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-02, 08:01   #73
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

Cytat:
Napisane przez fall_in_chocolate Pokaż wiadomość
oo, ładnie! równiutko ci schodzi Złapie, ale taka z rozjaśniaczem. Polecam loreal extreme platinum, dobrze wypłukuj czerwień i dosyć mocno rozjaśnia. Zdjęcia poniżej z moich dwóch sesji farbowania lorealem extreme platinum (kolor wyjściowy, pierwsze farbowanie, drugie farb.). Potem sięgnęłam po rozjaśniacze joanny, ale loreal wykonał baaaardzo dużo pracy. Tobie na ten odcień, sądzę, wyszedłby taki mniej więcej jak u mnie na trzeciej fotografii
Faktycznie efekt jest u Ciebie bardzo fajny
A kolor włosów wpada Ci w żółty? Bo tutaj masz taka bardziej poświatę delikatnej rudosci co wygląda ciekawie i mi się podoba
Co ile farbowalas?
Ja na razie czekam jeszcze te dwa tygodnie bo mam trochę przesuszone włosy i teraz pracuje nad powrotem ich do formy a jak trochę będą w lepszej kondycji to wybiore się do fryzjera, myślę ,ze na pewno cos wymyślił, żeby w miarę kolor równy wyszedł, bo na zdjęciach tego tak nie widać, ale na czubku głowy i po bokach mam intensywniejszy kolor, różnice co prawda udało mi się bardzo zminimalizować ale jednak jest
Czytam wszędzie czy cos jeszcze wyplukuje kolor innego, ale wszędzie to samo... Korzeń krzewienie, miód, cytryna, soda... Póki co nic z tego nie probowalam bo boje się o włosy, szczególnie tej sody :-\
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując