Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-14, 14:15   #4605
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kochana ja ją miałam z 5 lat temu to nie wiem czy to ta wersja czy nie

To ja chyba jakaś inna miałam bo moja to taka mocno perłowa była
to na pewno jakaś inna wersja niż ta co Ty miałaś

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie, bo zastanawiam się jakie wziąć Wszystkie do twarzy mam, więc jeśli bym jakieś wzięła, to z czystej pazerności. A do cieni do powiek, to podoba mi się Zoeva 227, ale żal zamawiać tylko 1
A porównując je do któregoś z Hakuro, które zamówiłam H74, H79, H70, H78, to czy ta Zoeva będzie do jakiegoś z nich podobna, czy 227 jest zupełnie inny?

A Ty wzięłaś jakiś?

Ja za to puściłam mini zamówienie z Clinique, to z cieniami, kredką, szminką i tuszem. I tym sposobem do kolekcji dołączy 11-ty tusz do rzęs, 12-ta szminka (dziwne, bo myślałam, że już mam 12 albo 15, ale na pewno nie 11), i dzięki gratisom Clinique dołączą do mnie 2 następne szminki

Poczyniłam zamówienie z Bershki i z Zary na łączną kwotę 1500 zł... Ale jak mi się nie spodoba, to oddam!
za wszystkie zamówienia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora