Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wiza turystyczna do USA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-25, 16:11   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wiza turystyczna do USA

Cytat:
Napisane przez bridget18 Pokaż wiadomość
OD TYNKA156
Hej! Sorry że nie napisałam jak mi poszło ale zapomniałam hasło na wizaz.pl
Tak, Tak, Tak!!! Dostałam wizę;D Obejmuje ona 10 lat Wjazd dopiero się okaże na na "przejściu granicznym" Konsul zadał mi 2 pytania mianowicie kim dla mnie jest osoba wpisana we wniosku do której chcę polecieć, i co chcę tam robić przez miesiąc czasu.Ogólnie miałam ogromne szczęście bo konsul od razu był jakoś mile nastawiony, uśmiechał się i kiedy skończyłam mówić co chcę robić w stanach, uspokoił mnie i powiedział że wszystko jest w porządku i wtedy powiedział że otrzymuje wizę;D
PS: CzarnyElf myślę że nie potrzebne będzie Twojej siostrze list który potwierdza kto płaci za podróż ponieważ wpisuje się to we wniosek, zaproszenie jak się okazało też nie interesowało konsula obrazu mi je oddał. Najważniejszy jest wniosek i to co powiesz w czasie rozmowy z konsulem. Życzę powodzenia!!!
Gratulacje!!!!! Super ze Ci sie udalo
Co do tego listu od TZ to moj Tz napisal tam ze bierze odpowiedzialnosc ze siostra wroci w terminie itp.Bo oprocz tego listu to siostra nie bedzie miala zadnych innych dodatkowych dokumentow-zadnych wyciagow z konta itp.
mam nadzieje ze tez jej sie uda.Jak widac zalezy od szczescia tez
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując