Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 08:32   #666
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Pocieszylas mnie, bo powoli staje sie mydlomaniaczka, a jednak troche sie obawialam jak to na dluzsza mete dziala.



.
Nie bój się.Nie tylko ja tutaj używam od dłuższego czasu mydeł do mycia twarzy i dziewczyny sobie bardzo je chwalą
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym trochę naskarżyć na sklep helfy.pl
Moja koleżanka zamówiła tam olejki i przyszła po odbiór tu na Białoskórniczą we Wrocławiu. Ja tam byłam jeszcze w czerwcu, ona teraz w sierpniu i okazało się, że nadal większość rzeczy mają w kartonach i ogólnie rozpiernicz mają. Olejki zamówione były szukane kilka(naście) minut ze skutkiem nijakim. Kobieta zapytała się mojej znajomej, co teraz zrobią, tak jakby to była wina mojej znajomej, że mają burdel i nic nie potrafią znaleźć. W końcu kobieta wpadła na jakże genialny pomysł, że da coś innego za taką samą cenę. Moja znajoma ewentualnie się zgodziła. Kiedy już chciała wychodzić, ta do niej, że ta rzecz jest o złotówkę droższa, więc musi tą złotówkę dopłacić. Ja za zamieszane spowodowane zagubionym zamówieniem już bym się o tą złotówkę nie upominała, bo to śmieszne i załosne. Moja koleżanka taki szok, no ale okay. Złotówki nie miała, więc wyjęła jej 50 zł i tu kolejny problem, bo ta nie ma z czego wydać.
Niestety bardzo się na tym sklepie zawiodłam. Było mi też głupio, bo to ja znajomej o tym sklepie powiedziałam. Ona się całkiem do niego zniechęciła i powiedziała, że nigdy więcej tam nie zawita.
Z tą złotówką to chyba jakiś żartJa też przy ostatnim zamówieniu miałam przykrą sytuację z nimi co skutecznie mnie zniechęciło,ale Pani po moim którymś z kolei telefonie wynagrodziła mi trochę to co sknocili

A ja muszę wychwalić pod niebiosa maseczkę do włosów anti age organique-jest boska!!!Myślałam,że nic nie pobije odżywki JMO cytrus&pomarańcza,a jednak.
Nakładanie jej to czysta przyjemność,mała ilość wystarczy na całe pokrycie moich długich włosów.
Zapach obłędny.I utrzymuje się cały dzień.Co najbardziej mi się w tej masce podoba to na drugi dzień włosy po niej są takie jakby odświeżone.Są niesamowicie miękkie,wygładzone i takie jakby "ułożone".Dzięki próbce od kochanej wizażanki muszę teraz kupić ją całą.Ale warto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora