Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie umiem go pokochać....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-12, 11:25   #1
rachela22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15

nie umiem go pokochać....


Witam, mam problem i potrzebuje porady, a nie mam z kim o tym porozmawiać.
Jestem z chłopakiem 2,5 roku. Na początku było cudownie, ale od pół roku zaczęło się psuć(a może było to nawet wcześniej). On bardzo mnie kocha, wszystko robi dla mnie przez te jego starania przytłacza mnie swoja osobą. Jest zazdrosny o czas spędzany z innymi osobami, uważa że powinnam być tylko na jego wyłączność. Dusi mnie ta swoja osobą, chciałabym zaznaczyć że mieszkaliśmy razem przez ostatnie 10 miesięcy, teraz się wyprowadziłam do rodziców. Dogadywaliśmy się dobrze, lecz ostatnio w ogóle nie czuje że jest moim chłopakiem a przyjacielem. Mogę z Nim rozmawiać o wszystkim wiem, że mnie zrozumie, ale pocałunki nie sprawiają mi przyjemności, seksu staram się unikać jak mogę wiem, że tym go ranie, ale się męczę z Nim. Chciałabym zaznaczyć, że odkąd zaczęliśmy współżyć biorę tabletki, ale wcześniej miałam ochotę się z Nim kochać a teraz zupełnie nie. Nie podnieca mnie. Chociaż bardzo się stara. Robi wszystko żebym była szczęśliwa ale tak nie jest. Jak wyjechałam na wakacje to zupełnie za Nim nie tęsknie i to mnie zaniepokoiło. Nie wiem gdzie tkwi problem, wiem że pewnie nigdy w życiu nie spotkam kogoś takiego kto by mnie tak kochał, ale ostatnie miesiące to męczarnia.
Jak byliśmy przez te wakacje osobno chodziłam na imprezy, zawsze gdy byłam w związku nie zwracałam uwagi na innych facetów, a teraz nawet inni mi się podobają. Nie wiem co ze mną się dzieje. Czy to znudzenie Tż chwilowy kryzys czy to przejdzie? Nie wiem czy warto robić przerwę czy lepiej się rozstać. On świata poza mną nie widzi, już ma wobec mnie jakieś długoterminowe plany, rozmowy o założeniu rodziny, dzieciach może to mnie przeraziło, że tak szybko to się potoczyło. Nie wiem co dalej robić nie chcę go oszukiwać...
rachela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując