Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-09, 14:58   #2773
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
pędzle, pędzle, dziewczyny jakie??????????
może wklejcie jakimi się posługujecie, hę???
przecież musimy sobie coś dobrać do bambusa
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam pędzle Inglota i bardzo sobie je chwalę: zarówno ten duży do pudru, jak i ten mniejszy do pudru/różu.
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
naprawde dobre pędzle ma inglot, stosunek jakości do ceny naprawde dobry
Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Dobre pędzle to inwestycja na lata, po co kupować tańsze, które zaczną tracić włoski po pół roku?
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ile kosztuje pędzel do różu i brązera z Inglota?? tak dla porównania chciałabym wiedzieć ...
ja zainwestowalam w INGLOTA, i zaczelam od takiego 15BJF z kozy do pudru prasowanego i sypkiego oraz do rozu (chyba najbardziej uniwersalny i najczesciej oceniany w KWC cena 38zl, plus jakies 2 do cieni (jeden wiekszy 7FS z wiewiórki -34zł oraz taki cienki idealny tez do kresek 13P z kucyka-cena 18zł), teraz na Dzien Kobiet od mezusia dostalam wyteskniony 1SS z odpowiednika włosia wiewiórki- taki duzy do pudru i brazera - 67 zł (mam przed nosem ulotkę INGLOTA wiec podaje dokladne ceny)
i mi wystarczą te 4 na razie, są super i takie milutkie, zero podrażnienia...
nie znam Sephorowych, poczytalam KWC i zdecydowalam sie na INGLOTA, i mozna kupowac sobie na raty te pedzelki...czy wlasnie prosic na jakas okazje ;-)
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora