Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mariza
Wątek: Mariza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-08, 20:53   #1908
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Najwyraźniej moje są jakieś upierdliwe bo ciągle słyszę,że drogo drogo drogo ...
Jak narazie usłyszałam tylko,że mają dobre ceny lakierów,odżywek do paznokci,kremów i pomadek ochronnych reszta wg moich klientek jest droga.
Dla mnie jako konsultantki ceny są dobre ale jak się stawiam na miejscu klientki to ceny niektórych produktów są naprawde za wysokie.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Sprawdzanie kosmetyków przez klientki: daję próbki, które sama "robię" i nie mam problemów z klientkami Zawsze mam ze sobą mój "magiczny kuferek", w którym mam wszystkie moje kosmetyki i je pokazuję. Wąchają, smarują się, oglądają próbniki, oceniają konsystencję. Jeśli ktoś chce, to kupi, ja nikogo nie namawiam. Każdy widzi cenę i jak na razie NIKT nie narzekał,że kosmetyki są drogie, wręcz odwrotnie - każdy ze zdumieniem otwiera oczy, że takie konkurencyjne ceny mają Więc dla nich Mariza to oszczędność.
Więc nie mam na razie powodów do narzekań. A może wszystko zależy od nastawienia konsultantki? Jeśli ona już podchodzi do tego sceptycznie, to jak może podejść klient? A że sama używam i jestem zadowolona z tych kosmetyków, i moje klientki to widzą, to kupują Jak im się kończą, to znowu kupują.
Które produkty polecasz do zrobienia własnych próbek ??
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując