Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cesarskie cięcie ze wskazaniem Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-20, 10:07   #10
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Cesarskie cięcie ze wskazaniem Wrocław

Hej mamusie
Ja właśnie dzisiaj wróciłam od ortopedy z takim zaświadczeniem... Pan doktor opisał w nim wadę kręgosłupa i bioder oraz w akapicie "cel wydania zaświadczenia" : "Istnieją wskazania do rozwiązania porodu sposobem cięcia cesarskiego". Następnie kazał mi się z tym udać do ginekologa prowadzącego ciążę, który ma obowiązek wpisania tej informacji w kartę ciąży.
Co do szpitala to polecam Trzebnicę... Słyszałam o niej bardzo dużo pochlebnych opini, dziewczyny po cesarkach piszą, że są zadowolone Nie ma takiego tłoku jak we Wrocławiu i nie trzeba się martwić, że po 2 dniach wypuszczą Was do domu Za 2 tygodnie wybieram się do tego szpitala w celu ustalenia terminu cc (jeśli coś takiego w ogóle istnieje...) A jeśli nie to chociaż wypytam położne co konkretnie muszę zabrać ze sobą do szpitala
PS. Każdy lekarz może próbować podważyć takie zaświadczenie w dniu porodu i może zmuszać Was do prób rodzenia sn... (tak miały dwie moje koleżanki, a potem i tak wylądowały na stole)... Myślę, że jest na to sposób... Należy poprosić takiego lekarza o odmowę na piśmie... Powinno poskutkować

Edytowane przez boszenka69
Czas edycji: 2009-03-22 o 11:23
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując