Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieniowanie
Wątek: Cieniowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-14, 11:50   #2
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Cieniowanie

generalnie to zależy co kto lubi. Ja mogę odpowiedzieć jak ja to robię Jak nakładam cienie na powiekę przy takim "standardowym cieniowaniu" od najjaśniejszego w wewnętrznym kąciku do najciemniejszego w zewnętrznym to robię tak: ( do każdego cienia używam innego pędzelka bo mam ich sporo i mogę sobie na to pozwolić małym pędzelkiem nakładam jasny cień w kąciku, kolejnym większym na środkową część powieki i pędzelkiem staram się go połączyć z tym poprzednim, potem ta sama sytuacja z następnym cieniem i pędzelkiem. Na koniec rozcieram górną granicę ( jak nakładam ciemny cień w załamaniu to zazwyczaj już nie muszę tego robić bo przy nakładniu się rozciera samo Do rozcierania nie używam takiego standardowego pędzla do rozcierania - bo mam albo za miękkie albo za długie włosie więc rozcieram kulką - pędzlem typu 80HP inglota tylko kupioną na Coastal scents. Pędzle myję po każdym użyciu bo mam delikatnego świra na punkcie higieny, więc po każdym użyciu mycie + dezynfekcja . Mam nadzieję że pomogłam

edit: górną granicę rozcieram albo czystym pędzelkiem albo z odrobiną beżowego cienia

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2009-08-14 o 11:51
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując