Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie żelowe odpadaja!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-10, 23:08   #26
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Paznokcie żelowe odpadaja!! :(

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Owszem nie pisze ,że nie... ,że nie warto.
Chodzi mi o to ,że notorycznie na forach profesjonaliści nakłaniają laików do odbycia kursów.. jeżeli Ktoś ma smykałkę zrobi ten kurs prędzej czy później ,nie ma co generalizować...A tym bardziej przyspieszać cudzego tępa..Nie jedna z nas chyba zapomina jak sama zaczynała ..

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Dla mnie osobiście to błądzenie po omacku ,błędy był najlepszym treningiem ,dopiero po czasie zrobiłam kurs i uważam ,że taka droga jest najwłaściwsza. Każdy jest inny i nie można żądać od każdego tego samego...i na dodatek się wymodrzac i podnosic z tego powodu ciśnienie na forum. To chyba nie tędy droga. Nie pomoże wręcz przeciwnie. Zrazi

A zdajesz sobie sprawę z tego, co by było, gdybyśmy wszystkie zaczęły jednogłośnie mówić, że "dziewczyny, musicie mocno uwierzyć, że wam się uda i wtedy same sobie dacie radę bez żadnych kursów"? Bo ja widzę już te zastępy domorosłych "stylistek" z ogłoszeniami o "profesjonalnych tipsach" Już teraz jest ich dużo, choć są potępiane w takich miejscach jak to. Tak, powiedzmy im, że nauczą się same! ...a potem patrzmy na tandetę i bylejakość na dłoniach co drugiej nosicielki paznokci...! Abra, Twoje podejście do tematu byłoby dobre...w idealnym świecie, pełnym ambitnych ludzi, którym się chce szukać głębiej, czytać uważniej, sprawdzać dokładniej. Ale takich ludzi jest niewielu, laski trzepią byle co i byle jak, i uważają się za "profesjonalistki". Powiedzenie: "tak, bez kursu też jest dobrze!" to dla nich woda na młyn!
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując