Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 07:54   #2442
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Generalnie (jesli pominiemy branze drukarska lub jakas pokrewna) kazdy monitor w wiekszym lub mniejszym stopniu "przeklamuje" kolory, stad zreszta uwazam, ze ocenianie czyichs podtonow na podstawie zdjec z neta moze byc, delikatnie mowiac, nieprecyzyjne. Do tego dochodzi fakt, ze rozne przegladarki rozne "interpretuja" kolory.
Np. u mnie skora Tekili na zdjeciach otworzonych w Chrome wyglada na brzoskwiniowo-rozowa, ale te same zdjecia w Photoshopie wygladaja zgola inaczej - cera wydaje sie byc duzo bardziej zgaszona i jakby oliwkowa (z takimi zolto-zielonymi podtonami).

Edit: jesli by bylo tak, jak w drugim przypadku to wyjasnialoby to dlaczego lepiej Ci w szarawych podkladach (bo cera zgaszona) i czemu niektore zolte powoduja, ze wygladasz na chora.
ja już przetestowałam tyle podkładów i kremów bb, wydałam tyle kasy na buble, że teraz marudzę na Wizażu, że nie mogę znaleźć odpowiedniego odcienia. nawet teraz otworzyłam dwie kolejne próbki bb i co? jeden za żółty, a drugi tak samo, tylko jaśniejszy...

ale masz racje, że moja cera wygląda różnie w różnym oświetleniu. mam w domu jedno pomieszczenie rozlokowane od północnej strony i ciężko w nim o światło. tam najmniej oliwkowa jak to pisałaś.


ale dziękuję Wam wszystkim za pomoc, bo chyba Was bardzo wymęczyłam. pobawię się w te Pixie, bo mają dużą gamę kolorystyczną. mam nadzieję, że coś znajdę dla siebie.

zdjęcia już usunę, bo siedzę na Wizażu tyle czasu, że trochę się boję, by ktoś mnie nie rozpoznał, a już kiedyś na włosowym jakieś inne wstawiałam.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora