Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-05, 05:39   #3241
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wiesz visionAM chodziło o inną farbkę niż stockholm, a mianowicie o odcień Loreal excellence 9.1 bardzo jasny blond popielaty. Jeśli chciałabyś jeszcze jaśniejszy odcień to możesz spróbować Loreal Preference 03 bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Ten natural&easy o którym pisałaś, że posiadasz to używam do pasemek, daję bardzo ładny efekt na wcześniej już rozjaśnionych włosach, niestety nie wiem czy dawałby sobie radę z moim odrostem (średni blond) dlatego nie ryzykowałam nigdy jeszcze na całość.
A co do farbowań to powinno się co 3-4tyg jednak jeśli zajdzie taka potrzeba można i następnego dnia po nieudanym farbowaniu, jednak wtedy należy się liczyć z osłabienie i przesuszeniem włoska i trzeba postawić na porządne nawilżenie oraz odżywienie
A...no trudno mam ten Loreal preference to go zużyje, najwyżej następnym razem kupię ten excellence 9.1
Tylko kurcze mam złe przeczucia że ten stockholm może nie złapać na taki jasny jak na opakowaniu tych farbowanych a odrostu to już w ogółe No nic będę próbować

A co do natural&easy, to nie był przemyślany zakup Weszłam po inne zakupy do drogerii i była promocja na te farby to złapałam tę co wydawała mi się ładna i kupiłam...Ale troszkę się obawiam jej kiedykolwiek użyć żeby mi taki średni blond nie wyszedł...Piszesz że obawiałabyś się jej użyć na całe włosy (odrost średni blond) a co ja mam powiedzieć jak mam odrosty-naturalne ciemny blond /jasny brąz??


Cytat:
Napisane przez Ricce Pokaż wiadomość
ja rozjasniam przez balleyage u fryzjera ,co 4-5 tyg juz od 7 lat ,jak na razie moje wlosy nie sa zle.
Cytat:
no ja jak mam tak 1cm odrostu farbuje bo strasznie sie rzuca to w oczy. Jak byłam mała to się zastanawiałam jak te jasne blondynki farbują włosy, że u góry mają taki ciemny pasek
proszę o klik
Przeczytałam gdzieś że powinno się 6tyg odczekać ale ja już miesiąc jestem po ostatnim farbowaniu i odrost widać...będę dziś farbować....


Mam strasznie przesuszone końcówki (od sierpnia 09 nie obcinam bo zapuszczam, przeżyły farbowanie, dekoloryzację i 2 farbowania na jasny blond) jak je odżywiacie lub chronicie?? ja znam tylko serum na końcówki avonu i jedwab(ale strasznie przetłuszcza on włosy nawet jak dam tylko kroplę)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując