Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-28, 14:30   #407
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
A ja właśnie się ogarnęłam i zasiadłam do Was

Snow
Dziękuje za życzenia
A Twoje włoski jak zwykle powalające.Widać ze farbka dobrze sobie poradziła ale skoro tyle przy niej strachu to ja chyba tez bym się jej bała.

Agatko
Jejku to już po?
Matko podziwiam Cie
A teraz kuruj się i oby wszystko się dobrze goiło
Kochane ja chciała bym Wam bardzo,ale to bardzo polecić te szampony Lush.Jeśli macie do tego dostęp,lub ktoś może Wam to zakupić ze znajomych to nie zastanawiajcie się nawet.
Ja po moich obserwacjach dochodzę do wniosku ze jeszcze nigdy nie miałam tak super włosów po żadnym komercyjnym szamponie i tak długo świeżych.To jakieś codo normalnie.
Producent zapewnia ze produkty są w pełni naturalne ,fakt jest w 95% to same naturalne składniki ale jest tez Sls ale to tylko po to aby ten szampon się pienił.Z reszta jak jesteście zainteresowane to obejrzyjcie filmik NIesi25 ona tam wszystko świetnie opowiedziała.A na końcu filmu pokazuje jak tym szamponem się posługiwać.
http://www.youtube.com/watch?v=eaLjDmKGV8g
Mnie już powalił i szykuje się na kolejne wersje i odzywki.A tak na przykład wrzucę wam parę fotek z gazetki.Zielone składniki to naturalne,czarne to już nie ale widać jak Ci ludzie pracują nad tymi produktami.Sa nimi w 100% wegetarninami i weganami.Z reszta jeśli kogoś to interesuje opowiem więcej.
Dodam tylko ze najbliższe sklepy są w Czechach i Niemczech.Lush zrobił już furorę w Angli i USA,niestety w Pl jeszcze nie ma ale miejmy nadzieje ze niedługo powstaną.
A może na allegro można zakupić
obejrzałam filmik Niesi
fajne te mydełko-szampony
Adzi może otworzysz ten interesik ze sprzedażą internetową o którym kiedyś była mowa
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora