Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-18, 13:03   #1217
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
a gdzie to znajdę? w Rossmannie będą? albo w hipermarketach? bo nie zwracałam uwagi nigdy... kolor wychodzi taki jak na zdjeciu
wiesz co ja mariona kupiłam w takim małym sklepiku z kosmetykami
w drogeriach nie widzialam ja używałam orzechowego brązu. Mi wyszzedł o wiele ładniejszy niż na opakowaniu hehehe
teraz przed świetami też będę robiła tym orzechowym brązem teraz mi pewnie wyjdzie ciemniej, bo mam ciemniejszy podkład ale zobaczymy


Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
patrzyłam sobie dzisiaj farbki z L;oreala i moją uwagę zwrócił bezowy jasny brąz, tylko, że na farbie pisało ultrarozjaśniająca do ciemnych włosów, czyli jakbym położyła na mój jasny brąz celem odświeżenia kolory to by mi bardziej rozjaśnił czy co??

a próbowała któraś z was odcienia Virginie??

chciałabym znaleźć taki jasny brąz który od razu po farbowaniu jest jasny a nie ciemny i potem się spiera, help

1.jasny beżowy brąz
2.virginie
hmmm.... w takim raie jak chcesz od razzu jasny braz to beda za ciemne te odcienie ( takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

wiecie co nie mogę się napatrzeć na farby Koleston. Piękne sa te kolory a ta czekolada orzechowa jest po prostu

chyba się skuszę po nowym roku

a powiedzcie mi jaka jest zależność międy aktywatorem a farbą... jeśli używa się 6% to wyjdzie ciemniej??? a jeśli np. 9% to jaśniej??? bo nie wiem...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-18 o 13:58
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora