Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 09:04   #4303
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dla najlepszych klientów dla mnie wydanie takiej kwoty jest niemożliwe, też mam czarną kartę szkoda, że nie mam siostry i kilku przyjaciółek zainteresowanych tematem, razem łatwiej byłoby uzbierać tę kwotę w ciągu roku najbardziej by się przydała darmowa dostawa w S. niezależnie od kwoty zamówienia, ale bym wtedy szalała

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------



Bardzo dobre ceny są na testery kosmetyków w e-glamour (podkłady Lancome czy YSL). Kiedyś widziałam tester czerwonej wody Clarinsa 100ml za 28 zł z groszami oczywiście się nie załapałam czasami wyrzucają też kosmetyki Clinique - kremy, toniki w dobrych cenach

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Nie wytrzymałam i otworzyłam wczoraj balsam Burberry Body z e-glamoura. Niestety buteleczka plastikowa identyczna, ja w żelu tej serii dawanym kiedyś gratis w D. W perfumerii na zdjęciu była pewnie fotka zapachu, a ja myślałam, że ten balsam będzie w szklanej buteleczce ale za taką cenę i tak jestem zadowolona

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Przyszło zamówienie z S. Niestety duże czarne pudło strasznie mi smutno, chciałam trzecie różowe
Nieee, błagam... specjalnie zrobiłam zamówienie dla różowego pudełka

A na e-glamour faktycznie wszystko oryginalne?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora