Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Etiaxil,antidral-nic nie pomaga !!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-27, 12:20   #40
łysa_lama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Etiaxil,antidral-nic nie pomaga !!!!!

Cześć dziewczyny!

Ja wam za bardzo nie pomogę, może tylko wesprę Was psychicznie, bo wiem co znaczy nadmierne pocenie się pod pachami. Mnie pomógł Antidral. Na początku używałem go w cyklu 2xpod rząd Antidral i 2 dni przerwy. Wszystko było dobrze, ale niestety pachy na początku miałem bardzo obolałe i do tego strasznie swędziało przy aplikacji specyfiku. Teraz stosuję go dużo rzadziej: 2xpod rząd i potem z 5 dni przerwy, oczywiście w 5 dzień jestem pod pachami trochę spocony, ale nie w takim stopniu jak przed zaczęciem stosowania Antidralu.
Aha po pierwszym zastosowaniu pachy nie są idealnie suche, dopiero drugie zastosowanie sprawia że jest suchutko! Na codzień po Antidralu nie uzywam nic pod pachy, bo w zasadzie nie ma potrzeby - nie pocę się, nie ma nieprzyjemnego zapachu, więc po co dodatkowo maltretować skórę?

Także taka mała rada ode mnie: może powinnyście trochę dłużej poużywać tego specyfiku i wypracować własną metodę działania (chodzi mi o częstość stosowania i przerwy pomiędzy nimi).

pozdrawiam
łysa_lama
łysa_lama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując