Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-02, 18:08   #652
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Bee jaki masz kolor JT?
I napisz słówko o pomadce Lancome. fajna jest, jaki masz kolor, jak z trwałością...?
Truskaweczke mam. Nawet niezly,dlugo sie trzyma i jakoś nie klei się tak jak inne JT.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań
Pi pierwsze - co to za tusz Lancome i jaki jest? Jakie pogrubienie? Wydłużenie i czy rzęsy pozostają miękkie czy tusz je usztywnia? Wykańczam właśnie mascarę i szukam inspiracji na nową
Pomadka Lancome? Daje wyraźny kolor? I czy mocno nabłyszcza? Czy jest raczej satynowa?

O, i podpinam sie pod pytanie o trwałość
Co do tuszu, to jeszcze nie probowalam, bo zachwycam sie Masterpiece Max i nie chce żadnego innego... To jest L'extreme, wydluzajacy.

Pomadkę bardzo lubię. To moja pierwszy pomadkowy zakup zresztą. Cale życie miałam błyszczyki, ale ze się starzeje to wypadało kupić wreszcie jakaś szminkę Na pierwszy ogień poszła wiec Color Fever Shine Lancome. Cos posredniego miedzy błyszczykiem, a pomadka,bo jest najbardziej transparentna i blyszczaca z calego wyboru Lancome. Wybralam takze najjaśniejszy kolor, cieply Apricot Haze nr 100 niz jakikolwiek blyszczyk, ale jedzenia nie przetrzyma. Brudzi tez kubki. Zapach typowy dla Lancome, czyli szminkowaty. Ja wolałabym cos bardziej wyszukanego jednak Kusi mnie bardzo Guerlain Kiss Kiss,wiec moze to bedzie nastepny zakup...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora