Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 14:44   #2991
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nie działa Wam ten link? A mi wszystko chodzi :/ czo ten wizaż...


DZIEWCZYNY! Właśnie dzisiaj, to ten dzień kiedy mój helmer liczy sobie 399 lakierów

na laptopie mi nie działa, a na apce mi działa, fak lodżik


jeszcze jeeeeeeden i jeeeeeeeszcze raaaaaz


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Poczytam, choć mi te reklamy wybitnie nie przeszkadzają - sto razy bardziej przeszkadzają mi te ultra-wurwiające i samo-odtwarzające się filmy na KWC, to dopiero wymysł yntelygenta . No i niestety szczerze wątpię, że linki w postach znikną - kasa z reklam...


Monomani time!
GR Express Dry 04, wyszedł zbyt biało I jest coś na rzeczy, bo kiedy patrzy się na niego samodzielnie (w sensie bez porównania do bieli), to trochę oszukuje oko i wygląda jak brudnawa biel, ale już kiedy piłam kawę z białego kubka, to w porównaniu wypada zdecydowanie różowo Nie chcę go nazywać porcelaną, bo to określenie wybitnie przypada jednemu lakierowi, ale skojarzenia idą zdecydowanie w tę stronę

o taaak... jacyś Janusze reklamy to ogarniali, przez to mi się odechciało przeglądać KWC... poza tym jeszcze żeby te filmiki miały coś wspólnego np. z danym kosmetykiem, ale po co ludzie zajmujący się Wizażem chyba nie są na czasie i nie wiedzą, że takie reklamy odtwarzające się w tle, już dawno są passe ale i tak mam obłęd w oczach, jak szukam po zakładkach, gdzie mi się jakieś grające gówno włączyło


kocham ten lakier i baardzo mi się podobają w nim Twoje kwadraty ale faktycznie, u Ciebie wyszedł jakoś tak z tonami zieleni używałam go w moim ostatnim mani z Viperą, chyba tamte zdjęcia najbardziej pokazały, jaki jest w rzeczywistości. ciężki do ofocenia (w obsłudze trochę też ), ale jest boski będę go polecać muszę sobie kupić drugą buteleczkę na zapas


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki o widzisz, nawet nie myślałam, że te białe komuś mogą nie pasować, są takie drobne urocze ale spoko rozumiem

oj taam, mną się nie trzeba przejmować, bo mam dziwne odchyły w kwestiach glitterów ale na szczęście ChG podołało w tej kwestii i stworzyło Point Me To The Party, dla mnie idealny, więc obejdę się bez Orly
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora