Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 09:15   #927
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Trądzik tak naprawdę może się pojawic nie tylko w okresie dorastania ale i najnormalniej w wieku 20 lat.
Powinnaś udać się do dermatologa- innego niż poprzednio
Może w czasie oczekiwania na wizytę u dermatologa to jakiś zabieg w gab. kosmetycznym?
Chociaż nie wiem czy kosmetyczka nie odeślę cię do dermatologa...
W każdym razie zacznij przeglądać strony w internecie, bo twoja wiedza chyba jest troszke za mała, bo twój problem wcale nie jest odosobniony.
tak wiem juz sie skontaktowalam z prywatna klinika i oczekuje tylko na odpowiedz w jakim terminie moge sie udac do P doktora.
a do kosmetyczki raczej nie pojde bo nie sądze zeby mi pomogla.

nawiazujac do twojego postu jeszcze.. nie uwazam zeby mnie tradzik zlapal akurat teraz. bo gdyby tak bylo to mialabym go ciagle od tego wrzesnia.. a mi sie pojawiaja pryszcze i znikaja po wyleczeniu, a caly styczen bylo wszystko ok.. zero pryszcza. i teraz znowu.. takimi falami one przychodzą. no i jak juz pisalam u mnie w rodzinie nawet tej dalszej nikt nie mial z tym prblemow..

mysle ze to jednak wina hormonow.. jak pojde do ginekologa to poprosze o skierowanie na badanie
wole udac sie do dermatologa zeby zbadal co mi dolega.

Edytowane przez nurse90
Czas edycji: 2010-04-20 o 11:00
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując