Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-07, 17:54   #2621
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Teraz krem z kwasem azelainowym znowu, ale on słabo działa na przebarwienia (albo zbyt krótko go stosuję albo mój typ przebarwien nie nadaje się do usuwania tym kwasem). Myslę nad typ produktem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nd-peel-5.html aale zobaczę najpierw co powie derm (w moim przypadku myslę o fraxel'u Albo może bys sama skonsultowała z derm swój przypadek i moze są jakies mocniejsze specyfiki na przebarwienia na recepte?
Mój miejscowy dermatolog to totalna porażka, bo jest to kobieta, której się wydaje, że jej praca kończy się na przepisaniu mi Epiduo czy innego Duacu. Powiedziała mi, że mam przebarwienia, ale nic nie zaproponowała, dała tylko ulotkę Iwostinu. Na szczęście w październiku, gdy będę z powrotem w Krakowie, zapiszę się do kogoś lepszego i wtedy zapytam o poradę.

Co do Pharmaceris, używałam kiedyś tej serii i bardzo mi nie odpowiadała, bo była zbyt nafaszerowana różnymi chemikaliami i zwyczajnie nie dawała efektów.

A co z Acne Derm?

Edytowane przez kejaj
Czas edycji: 2013-09-07 o 18:02
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora