Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 13:39   #3018
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aza2101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Szczerze mówiąc strasznie pogubiłam się w odcieniach pudrów mineralnych... Poratujecie?

Zawsze myślałam,że mam zimną różowa karnację ale ostatnio patrząc na reszte ciała która jest raczej jasno żółtawa zaczęłam się gubić. Może twarz wydaje się taka troszke różowa przez to, że mam cienką i delikatną skórę i widać naczynka? Hm w każdym razie nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Zaczełam sie zastanawiać nad kolorami bardziej żółtymi/brzoskwiniowymi... tak żeby twarz pasowała do reszty ciała. Załączę wam fotki kawałków mojej twarzy (żeby nikogo nie straszyć) bez makijażu w różnym świetle (z dziś) oraz moich dłoni które wydają się innego koloru. Reszta ciała bardziej pasuje do dłoni tylko jest jaśniejsza

Z podkładów które używałam:
maybelline affinitone vanilla rose - okazał się za ciemny
soraya 3d express lifting 03 naturalny (mama mi oddała) - zdecydowanie za ciemny, szary i ziemisty jakbym chora byla:P

Hm a z MEOW zastanawiałam się nad (0-1):
Mau
Sphynx
Persian
Chartreux
Korat
Manx

Jakieś rady? Proooooszę ;> Sama chyba nie jestem w stanie obiektywnie ocenić...

Skóry na dłoniach nie bierz pod uwagę, bo dłonie mają inny odcień niż twarz. Dlatego podkładu w drogeriach nie wybiera się sprawdzając go na dłoni- co wiele osób robi.
Tak, buzię masz zaróżowioną pewnie przez płytkie unaczynienie (sama mam). Dobrze myślisz, chcąc wyrównać jej koloryt z szyją. Mi na myśl przyszedł Abissynian. Pewnie ekspertki w Meow'ych kolorach poradzą Ci coś
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując