Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 10:23   #470
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
I dlatego ja pod EB daję normalnie bazę. W/g mnie EB to produkt do zadań specjalnych,twardy,pozwal ający przedłużyć paznokieć. Pomimo "Base" w nazwie może nie spełniać swojej funkcji tak,jak baza do tego przeznaczona . Aktualnie mam na sobie pazury robione na Święta (już mi wstyd w środkach komunikacji) i ani kawałka odprysku. Może się mądrzę,ale sprawdzam to na sobie,że z bazą trzyma na mur beton, a niejednokrotnie czytałam tu już,że na samej EB coś odpada albo się rozwarstwia .
Może masz rację, spróbuje na bazie, no bo zostało mi pół opakowania i szkoda wyrzucić pieniądze w błoto ;/ A jaką baze używasz pod EB?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
oj kusisz tą bazą, kusisz...
ją się używa normalnie na gołego paznokcia?

co do aplikacji to fotki niestety się nie otwierają i póki co Góra nie ma na to rozwiązania.
Normalnie na gołego paznokcia. Jak chcesz mam końcówkę tej bazy, na jeden set powinna wystarczyć to mogę Ci wysłać na testy

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Spn bonder base dajemy na gołego paznokcia, to już jest baza sama w sobie, choć producent zaleca primer bezkwasowy i jak też tak robię. Ja mam dzisiaj tydzień i nic się nie dzieje, przedłużenie twarde w wodzie również.
Potwierdzam, mam dwa paznokcie przedłużone i reszte normalnie umalowane ta bazą, od 9 dni nic sie nie dzieje <3 Jestem zachwycona bo przy EB coś mi zawsze odskoczyło

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2016-04-21 o 10:25
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora