Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-14, 18:52   #599
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nicole211 Pokaż wiadomość
witam daniel,ja wlasnie uzywam zwykla suszarke ,ale zastanwiam sie nad kupnem profesjonalnego sprzetu ,prostownice mam juz lepsza bo friimy Tondeo eco cerion za ktora dalam 300zl i na suzarke tez moge duzo wydac ,wazne zeby byla dobra jakosciow: chce zebyy moje wlosy sie nie elektryzowaly ,prawie co dzien prostuje wlosy wiec przydalobymi sie zimne powietrze ,jak zona sobie chwali suszarke?
Przepraszam, że nie odpowiedziałem wcześniej ale nie było mnie kilka dni. Polecałem suszarkę MYSTERE 3600 Ceramic Tourmaline GAMY z dużym dyfuzorem. Jest to suszarka z funkcją jonizacji. Część elementów tej suszarki jest dodatkowo pokryta ceramiczno-turmalinową powłoką.
Mikrocząsteczki turmaliny pod wpływem temperatury podczas pracy suszarki emitują jony negatywne.
Suszarka posiada dodatkowy przycisk zimnego powietrza, który jest bardzo istotny przy utrwalaniu fryzury.
Moja żona ma farbowane włosy, które w dodatku prostuje co kilka dni i miała problem, że bardzo jej się elektryzowały i wysuszały włosy. Teraz przy nowej suszarce widzi dużą różnice, włosy się nie eletryzują i są jakby bardziej błyszczące.
Radzę zapytać: www.artykulyfryzjerskie.c om , ale najlepiej skontaktować się bezpośrednio z tą firmą bo mają w tym miesiącu promocje. Ja chciałem zamówić drugą prostownicę dla córy ale poradzili mi poczekać bo w styczniu mają być niezłe oferty.
Pozdrawiam
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując