Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-26, 21:40   #2741
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierwszy raz zamawiam Z EDM, próbki miałam z Allegro-wszystkie w formule intensive niestety. Co sądzicie o takim zestawie:

Podkład Sunkissed Fair w formule intensive+flat top+Kaolin Sunlight Z 4 pozycja mam problem:

w makijażu preferuje glow, ale formuły intensive wymaga moja cera(naczynka plus zapalenie okołoustne), zastanawiam sie wiec czy wziać korektor mint (ale chyba umre nim go zuzyje) i liczyc na biała burżujkową czekoladkę, czy raczej liczyc na krycie intensiva+flat topa a wziac drugi podkład w o glow(metoda jednej z wizażanek to intensive+warstwa oglow na wierzchu), czy jakiś rozświetlacz? Co mi radzicie? Czy kaolin daje jakiś efekt glow(ma w opisie "radiant finish")? I czy nie przesuszy mi suchej cery? Wiem ze duzo tych pytań ale jestem taaaaaaaaaaka napalona na te minerałki a do tego nóz na gardle mam bo podkład mi sie kończy.


A może wziąć korektor mint i formułę semi mate(poza tymi naczyniowymi sprawami nie potrzebuje dużo krycia, bourjois 10 hours sleep i rimmel recover mi sie sprawdzały z korektorem na "zaognionych obszarach")?
Zamów zestaw darmowych sampli- weź formułe intensive, o glo i np. semi matte plus korektor jakis kryjący np. intensive fair, multitasking, multiintensive itd no i mint.
Z primerami różnie jest- czasami kogoś przesusza kaolin, czasami nie. Dlatego najlepiej zamów sample różnych primerów/pudrów wykonczeniowych Poza tym świat nie kończy sie na EDM
Mint z reguły sprawdza się na zaczerwienienia ale musisz uważać aby nie przesadzić z ilością.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora