Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zliwkidować rudawy poblask na włosach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-27, 11:35   #44
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
bo wyjątkowo blady roztwór zrobiłam, ze strachu
J ateż si bałam przy pierwszymj razie , miskę mam beżową, aż tak mocno nie zafarbowała się po drugim płukaniu-tym mocniejszym-mleczkiem do kibla raz dwa się wyczyściło .
Powodzenia w dalszych płukankach .

Wybaczcie, że pos pod postem, ale jakoś cicho tu .
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
cieszę się, że się udało osiągnąć cel- oby tak było ze wszystkim
Miejmy nadzieję . I stokrotne dzięki za pomysł-nie wiem czy sama bym się jakoś dziwnym tarfem dowiedziaął o tym sposobie .
Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Ale ja z natury mam bardzo suche włosy i były zniszczone od prostowania, więc niekoniecznie musi być to regułą. Nie ma co ukrywać płukanka też włosów nie pielegnuje . Trochę je wysusza, ale na pewno nie jak szampony. .....
Koniecznie spróbuję tej gencjany. Ona występuje w kilku odcieniach?
Skoro piszesz, że masz suche wlosy i stosowałaś juz inne szampony, to nie sądzę, że kolejny nie wysuszy również jeszcze bardziej. Sama gencjana jest bezpieczniejsza. Gecjana jest 1% i 2% - proś o roztwór wodny nie alkoholowy.
Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Nie generalizuj tak, ja używałam Mariona i sprawdził się na 110% i włosów 1,5 roku prostowanych mi nie wysuszył
Ale o ile pamiętam ty wogule nie masz problemu z przesuszaniem włosów - w takim wypadku szampony dla takich włosów jak tym masz to najwygodniejsze wyjście rzeczywiście , ale nie dla skłonnych do wysuszania kłaczków .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.




Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-05-27 o 20:12 Powód: post pod postem
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując