Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zliwkidować rudawy poblask na włosach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 22:22   #58
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Jak zliwkidować rudawy poblask na włosach

Hej. Ciesze się, ze nie jestem sama ! Opisze więc moją sytuację :
Farbowałam włosy przez około rok , na jasny blond , w styczniu tego roku coś mi strzeliło do głowy żeby zafarbowac się na rudo ... niestety okazało się że mam włosy wyżarte przez blond i nie zafarbowały mi się końcówki (zrobił sie tylko rudy poblask), a góra była mocno ruda, farbowałam włosy raz w tygodniu przez jakiś miesiąc! Poszłam do fryzjera, zafarbowac je profesjonalną farbą (liczyłam na to że to coś da) , kolor był piękny, ale tydzien pozniej zaczal sie zmywac i zrobil sie - sraczkowaty . Bylam zalamana, mialam wlosy do polowy plecow, scielam je do ramion i mocno wycieniowalam, bo pomyslalam, ze moze sa bardzo zniszczone, a to pomoże... Farbowalam wlosy szamponetkami przez jakies 8 tygodni i tydzien temu zafarbowalam trwalą farbą na ciemny blond (ciemny popielaty blond to moj naturalny) , bo stwierdziłam że chciałabym wrócić do naturalnego koloru . Niestety farba znowu się zmywa , a włosy robią się ciemno-sraczkowate z rudym poblaskiem... W poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracy , a na punkcie włosów szaleje Mam dylemat : czy zafarbować włosy na jasny blond który miałam "kiedyś tam", czy zapuszczać włosy i wrócić do naturalnego koloru ( w czym brakuje mi siły woli) i starac się stracić jakoś ten rudy poblask, wzmacniając włosy.
Przepraszam, ze się rozpisałam, ale już nie wiem co zrobić, bardzo licze na Waszą pomoc !
Caeli-fer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując