Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 09:23   #17
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
raczej mokki nie ma, jest na pewno n i v bo o tych fryzjerka mówiła, moje włosy po poprzedniej farbie są dość ciepłe i dlatego wybija jeszcze to ciepło!
Który z kolorów dia light zamówiłaś, bo mnie korcił ten 9.02 ale nie odważyłam się, na razie jestem zadowolona z matrixa ale to dopiero pare dni?
własnie przyszła przesylka z 9,13 dialight.Dam znać jak będę po farbowaniu i opiszę efekt.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie mozna mowic o kolorze nie biorac pod uwage tego co juz macie na wlosach. Ja dlugo farbowalam 9,13 (co prawda majirel) i u mnie wychodzil wrecz rudawy. A dlaczego tak? Bo naturalnie mam mnostwo cieplego barwnika we wlosach.
dokładnie tak, masz rację- co włos to farbka wyjdzie inaczej.Zgadzam się z Tobą. Zamówilam 9,13, choć boję się że ta jedynka sprawi że będę miała szaro burą poświatę, a ja tego bym nie chciala zobaczymy.
Wiesz ja z kolei kiedyś kupiłam majirel 9,02 i na cale szczęście nałozyłam farbę (kontrolnie) tylko na jedno pasmo wlosów- mialam RÓŻ)) więc z dalszego farbowania zrezygnowałam

wiem jedno, najgorzej jest zastanawiać się i zastanawiać... zamiast działać.Nie sprobuję, to się nie przekonam co farba zdziala akurat na moich wlosiwach
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując