Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-23, 09:58   #2153
dobby
Przyczajenie
 
Avatar dobby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
oo! Nie pomyślałabym o lecie. Tymczasem to rzeczywiście może być to. Teraz jeszcze raz poczytałam na ten temat i naprawdę wiele moich cech pasuje do tego typu urody.

Dziękuję dobby za ukierunkowanie mnie! Sama nijak nie umiałam się określić, więc póki co będę się trzymać Twojej wersji
To oczywiście nic pewnego, ale możliwe, że tak jest A możesz się upewnić wykonując mały test
Cytat:
przyłóż jakiś swój niebieski ciuch do twarzy i sprawdź jak wygląda Twoja twarz - czy wygląda na "wydobytą" czy jest "zapadnięta", czy skóra Ci promienieje czy wręcz przeciwnie, czy oczy błyszczą czy matowieją i giną w twarzy.. Teraz spróbuj przyłożyć jakiś ciepły kolor np. rozbielany brąz, jabłkowa zieleń
, delikatny turkus, żółty, czy pomarańczowy. Oczywiście wszystko w dobrym świetle
nie musi być niebieski ciuch, chodzi o jakiś typowo zimny kolor.. po wskazówki odsyłam do artykułu o kolorach na stronach wizażu, który już pewnie czytałaś Jeśli będą Ci bardziej pasowały te zimne kolory to uprawdopodabnia to, że jesteś latem

Veronca - jeśli mogłabyś wkleić jeszcze raz swoje odpowiedzi to chętnie pomożemy

pozdrawiam serdecznie
dobby jest offline Zgłoś do moderatora