Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 16:28   #3982
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Aga u mnie na monitorze srodkowy jest grafitowym kolorem;/
tak, to szary grafit połączony z bardzo jasnym fioletem

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
no ja jestem za 1 i 3 chociaż bardziej na 3
dzięki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja stawiam na burdelowy burgund Ale nie wszystkie sciany, bo moze przytloczyc w obstawie wielu mebli.
nie wszystkie nie, raptem jedna, ewentualnie 2 ciemniejsze. Reszta jasna.
Tylko mi ta śliwka bordo tak średnio...

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Też tak uważam


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Aguniu, a co do kolorów, to Pastereczka, jak zwykle, ma rację, u mnie też jest szary. ja bym dała właśnie tes śliwkowo-brązowo-wiśniowy kolor na jednej ze ścian i reszta tylko w ŻADNYM odcieniu różu czy fioletu - bo będzie ciężko i kicha i brzydko a np. wanilia lub popiel. No i trzeba zwrócić uwagę jak pada światło okienne na tą ciemną płaszczyznę, gdzie dać, czy naprzeciwko okna czy prostopadle i wówczas MUSI być idealnie gładka bez najmniejszej skazy (a o to straszzznie ciężko z fachowcem), bo będzie szpecić a nie zdobić. Musi być ładnie pomalowana, równo, co jest trudne przy ciemnej powierzchni a jeżeli wałkiem to takim "bezcyckowym" wełnianym z owczej, choć najładniejsze są po ławkowcach, no i farba b.ważne wówczas gatunek i firma (polecam beckersa, żadnego duluxa) i trzeba się zastanowić czy połysk (nie gdy prostopadle do okna, bo nie ma szansy na ładne malowanie), czy mat, No i przy tych kolorach koniecznie białe sufity, bo kolory przekłamie każdy inny, wogóle jestem zwolenniczką białych sufitów dla lekkości (wszelkie inne opcje też osobiście przerabiałam łącznie z tapetami)ufffrffalem się rozpisała...
no własnie niezbyt mi ta bordowa sliwka się podoba..wolałabym stonowany fiolet
Mam dość ograniczone pole do popisu, po prostu ciemna ściana musi być tam gdzie stoi piec i już. Dowolność mam w pomalowaniu drugiej ściany na ciemno...

Sama już nie wiem mętlik mam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-10-14 o 16:30
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora