Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-12, 11:38   #74
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny!! pomocy popsulam sobie wlosy poszlam do fryzjerki na podrasowanie koloru po castingu mialo byc stosunek 2 jasnych refleksow do 1 sredniego blondu by kolor byl bardziej ciekawy skonczylo ie na tym ze mam czarno biale pasemka na brudnym kolorze wloskow mam w plane myc je codziennie przeciwlupierzowym az kolor ciemny zejdzie i znow potraktowac castingiem bo mam depresje jade az na uspokajajacych zaluje bardzo sie zapisalam do tej fryzjerki i teraz puyanie: mazwsze farbiwalam albo swoje naturalne albo lekki utlenione wlosy czu ktoras z was kladla casting na roznokiorowe pasemka blagam dziewczyny bo ciagle rycze i wstydze sie wychodzic na zewnatrz faluja mi sie wosy a przez te ciemne pasma wyglada to jakbym miala brudny mop na glowie do tego siwiejacyPOMOCY

kiedys, w podobnym przypadku, nalozylam na ten "brud" farbe loreal excell 10, jakis najasniejszy bodajze odcien, i sciagnelo mi troche tego koloru-zrobil sie bardziej cieply odcien, a blond pasemka byly czysto blond...moze sprobuj czyms bez amoniaku, jakis swietlisty blond....kurcze, nie wiem co ci doradzic...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując