Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-07, 08:32   #471
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Filtry na lato...

Cytat:
Napisane przez Mia22
witam, nie chce zakladac nowego watku wiec odswieze ten o filtrach, chcialabym zaczac je stosowac, ale nie wiem od czego zaczac - poradzicie cos? mam 23 lata, cera sucha i wrazliwa. Ach i czy filtry uzywa sie oprocz innych kosmetykow np. kremu nawilzajacego? sorry jesli pytanie jest glupie ale jestem laikiem w tym temacie

Niestety, ale filtry musisz sama przetestować na swojej skórze, poniewaz każdemu pasuje co innego. Najlepiej wejdź na KWC i poczytaj sobie recenzje, później przejdź się po aptekach i spróbuj zdobyć próbki.
Piszesz, iż masz skórę wrażliwą i suchą to najlepiej nawilżają i odżywiają filtry AVENE. Filtry Vichy, LRP zawierają alkohol w składzie więc lepiej wczesniej przetestuj próbkę, a później decyduj się na pełnowymiarowe opakowanie.
Muszisz wiedzieć iż na wszytskie filtry, oprócz Avene nie można nakładać kosmetyków kolorowych z talkiem, miką, ponieważ destabilizują Parsol (filtr). Aby ochrona była taką jak na opakowaniu na twarz+szyja nakładamy 2,5 ml, sama twarz 1,8 ml. Nie ma potrzeby uzywania jeszcze kremu nawilżającego pod filtr, chyba,że czujesz taką potrzebe (przesuszona skóra).

Zapraszam na wątek "Do filtromaniaczek" i tam wszytsko jest opisane bardzo dokładnie .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora